środa, 23 grudnia 2015

Świąteczne życzenia <3

Kochani!

   Chciałabym życzyć Wam najpiękniejszych Świąt, spędzonych w cudownej, rodzinnej atmosferze. Bez trosk i zmartwień, w spokoju i szczęściu, z masą pyszności przy stole, pachnącą lasem choinką i uśmiechem na ustach. Życzę Wam czasu dla siebie, abyście mogli, niespiesznie, nacieszyć się sobą nawzajem, odpocząć i chłonąć magię tego cudownego okresu. Życzę Wam gwarnych rodzinnych spotkań, przepełnionych śmiechem i zabawnymi opowieściami wujka, lub jak wolicie, wytchnienia i kojących wieczorów spędzonych pod kocem z herbatą przy stłumionym świetle choinkowych lampek i cichą melodią „Silver Bells” w tle.

   Życzę Wam również wspaniałego przyszłego roku, aby był jeszcze lepszy niż obecny i przyniósł Wam mnóstwo spełnienia i cudownych chwil. Życzę Wam realizacji wszystkich swoich celów i marzeń, odwagi i wiary w siebie w sięganiu gwiazd, nowych wyzwań, motywacji oraz pozytywnego myślenia. Życzę Wam radości z każdego najdrobniejszego momentu oraz tyle szczęścia, ile nie pomieściłby Wszechświat :).

   Chciałabym również podziękować Wam – wszystkim cudownym osobom, za to, że byliście ze mną przez ten rok. Wasza obecność jest dla mnie ogromnym wsparciem i głównym ‘motorem’ działania, cieszę się ogromnie i dziękuję, że jesteście :).

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

Kasia. 

3 komentarze:

  1. Piękne zdjęcia :)
    wesołych świąt !

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję za piękne życzenia! Wesołych Świat również dla Ciebie :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz :).

Bardzo proszę o niedodawanie linków służących autopromocji w komentarzach, każdy tego typu wpis będzie usuwany.